Travel to Kyiv at Half Price Till July 1

Campaign “Travel to Kyiv at Half Price” was prolonged till the 01st July 2014. From now on, everyone can enjoy 50% off prices without any restrictions. Plenty of hotels, hostels and excursion bureau have combined their efforts to make tourists’ stay in Kyiv more pleasant.

Read more here: kyivinfo.travel

In Ukrainian:

Акція «Мандруй до Києва за півціни» продовжена до 1 липня. Акцію «Мандруй до Києва за півціни», яка стартувала влітку за ініціативи управління туризму КМДА, було вирішено подовжити до 1 липня цього року. Тепер відвідати столицю за приємними цінами можна буде не лише у вихідні та святкові дні.

Нагадаємо, туристи та гості столиці мають нагоду скористатися привабливими пропозиціями, які для них приготували представники туристичного бізнесу, готельєри та екскурсійні компанії міста. Зокрема, акція передбачає у цей період знижку на поселення на 50 % дешевше. Крім того, ресторани, екскурсійні бюро, український авіаперевізник та інші учасники акції підготували спеціальні пропозиції для туристів.

Як зазначалося раніше, мета акції — стимулювання внутрішнього туризму країни, а також популяризація Києва як туристичної столиці.

Умови участі та список учасників акції на: kyivinfo.travel

You might also be interested to read this:

Close Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *