Авіарейси з Києва до Чернівців з Yanair

Українська авіакомпанія Yanair у вересні 2013 року почне виконувати регулярні рейси з Міжнародного аеропорту Києва (Жуляни) до Чернівців.
Ukrainian airline company Yanair will start flights from Kyiv (Zhulyany airport) to Chernivtsi in September 2013 (Saab 340A). Three times a day on Mondays, Wednesdays and Fridays. Arrival to Kyiv at 6:10, departure at 16:15.

Про це йдеться у повідомленні аеропорту, передає “ЛігаБізнесІнформ“.

Польоти здійснюватимуться з частотою три рази на тиждень, по понеділках, середах і п’ятницях. Приліт в аеропорт “Київ” о 6:10, виліт у 16:15.

Тип повітряного судна Saab 340A, бортовий UR-YAB. Це пасажирський турбогвинтовий літак розроблений шведською авіабудівною компанією SAAB AG. Літак розрахований на перевезення 33 пасажирів і оснащений двома турбогвинтовими двигунами.

У Жулянах відзначили, що авіакомпанія отримала сертифікат на здійснення діяльності 26 липня 2013 року, в парку компанії два літаки Saab 340A.

У планах компанії збільшення парку літаків і рейси в українські міста Маріуполь, Одесу, Тернопіль, Суми, Сєвєродонецьк та інші міста.

You might also be interested to read this:

Close Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *