Inauguration of Petro Poroshenko is Planned on 7 June in Kyiv

The inauguration of the new President takes place within five days from the date of announcement of election results.

Inauguration of the newly elected President of Ukraine Petro Poroshenko will be held on Saturday, June 7, Yuriy Stets, the MP from Batkivschina fraction has reported, citing a source of the presidential administration.

” Inauguration – 7 … The source in AP :)” – he wrote on his Facebook page on Thursday, May 29.

Before, the Head of the Verkhovna Rada of Ukraine and the acting President of Ukraine Oleksandr Turchynov has signed a decree on providing activities related to the inauguration of the newly elected President.

Organizing Committee is instructed in 2 days to approve the plan of organization and activities related to the inauguration of the President.

– CEC processed 100 % of protocols: Petro Poroshenko won with 54.7%.

In Ukrainian:

Інавгурація Петра Порошенка відбудеться 7 червня у Києві. Інавгурація нового президента відбувається у п’ятиденний термін з дня оголошення результатів виборів. Їх ЦВК має встановити на підставі даних протоколів окружних комісій з мокрими печатками не пізніше 4 червня.

Інавгурація новообраного президента України Петра Порошенка відбудеться у суботу, 7 червня, повідомив народний депутат фракції “Батьківщина” Юрій Стець з посиланням на джерело в адміністрації президента.

“Інавгурація – 7… Джерело в АП:)”, – написав він на своїй сторінці у Facebook в четвер, 29 травня.

Раніше в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ про забезпечення проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента.

Оргкомітету доручено у 2-денний термін затвердити план з організації та проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією президента.

– ЦВК опрацювала 100% протоколів: Порошенко переміг з результатом 54,7%

Згідно з даними обробки 100% протоколів в електронному вигляді, за народного депутата Петра Порошенка на позачергових президентських виборах проголосували 54,7% виборців.

Раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що у Центральної виборчої комісії є 10 днів для встановлення результатів виборів президента України, але комісія намагатиметься зробити це швидше. Він також пояснив, що інавгурація нового президента відбувається в 5-денний термін з дня оголошення результатів виборів.

Source: dt.ua

You might also be interested to read this:

Close Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *