A Young Family From Lviv Called Their Firstborn EuroMaidan

Young family in Lviv decided to name their baby boy “EuroMaidan.”

“This decision basically went from me, for us it is very difficult to live and we want changes. I am not payed on the Euro Maidan, I stand there for free, for the idea. If the boy then wants to change his name it is his will, he will be able to do so. Friends, relatives and neighbors supported us, “- Eugen Tikhun said.

According to media reports, the boy was born healthy and feels well.

Source: Ukrinform

In Ukrainian:

У Львові молода сім’я, яка тільки нещодавно народила хлопчика, вирішила назвати свою дитину Євромайдан. Таке рішення вони прийняли після того, як вже місяць батько родини Євген Тихун їздить на Євромайдан і вболіває за майбутнє України, пишуть “Киевские ведомости”..

“Це рішення йшло в основному від мене, бо нам дуже складно живеться, і хочеться змін. Мені на Євромайдані ніхто не платить, я там стою безкоштовно, за ідею. Якщо хлопчик захоче потім поміняти своє ім’я – його воля, він це зможе зробити. Друзі, родичі і сусіди нас підтримують”, – каже батько.

До слова, хлопчик народився здоровим і почувається дуже добре. Він спокійний і тихий. Лікарі не знайшли у дитини жодних відхилень і виписали разом з мамою додому. Це їхня перша дитина.

Дружина Євгена, Марія Тихун позитивно ставиться до того, що хлопчика назвали Євромайданом. “Ми зробили свій внесок в історію України. Може, про нас навіть у Вікіпедії сторіночку створять”.

На запитання журналістів, чи не буде мати така дитина проблем з адаптацією в суспільстві, глава сімейства відповів, – “А що тут такого? Повне ім’я у хлопчика буде Тихун Євромайдан Євгенович – чудове ім’я! Може і професором якимось стане!”

Source: newsru.ua

You might also be interested to read this:

Close Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *